Radoslav Šmakal - elektromontážní práce

Elektromontáže Šmakal » Zabezpečovací systémy

Poplachové zabezpečovací a tísňové systémy

Provádíme:

  • návrh, montáž a servis poplachových zabezpečovacích systémů (PZS)
  • autonomní detektory požáru
  • bezdrátové i drátové systémy

Většina z desítek realizovaných instalací poplachového zabezpečovacího systému pro byty, rodinné domy, kanceláře, provozovny, firmy i průmyslové objekty byla realizována velmi kvalitními výrobky Jablotron, další, zejména pro rozsáhlé instalace, pak výrobky firmy Paradox.

Pro jakékoliv, i naprosto nezávazné dotazy nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky. Velmi rádi Vám odpovíme nebo Vás navštívíme.

V současné době jsou tyto systémy označovány PZS - poplachový zabezpečovací systém, což je poplachový systém pro detekci vniknutí a nebo PTS - poplachový tísňový systém, což je poplachový systém pro detekci přepadení. Jejich kombinace (poplachový systém pro detekci vniknutí a přepadení) se označuje PZTS - poplachový zabezpečovací a tísňový systém. Dříve se označoval tento systém jako EZS - elektrický zabezpečovací systém, či EZTS - elektrický zabezpečovací a tísňový systém. V hovorovém označení se současné poplachové zabezpečovací systémy a jejich části označují jako alarm, zabezpečovačka, zabezpečovací systém, siréna, houkačka, poplachové zabezpečení, klávesnice, bezpečnostní systém a podobně.